Yavuzeli Masaj Emet

Yavuzeli masaj Doğru ve etkili masaj yapabilmek için uzman olmaya gerek yoktur. Ancak uygulamanın yapılacağı bölgeyi bilmek gerekmektedir. Rahatlatma masajlarında öncelik sert bölgeler olmalıdır. Örneğin omuz sırt ve sonrasında bel bölgesi olarak sınıflandırarak masaja başlayabilirsiniz.

Yavuzeli mutlu son hamam

Öncelikle hafif dokunuşlar ile omuz bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırarak omuzun gevşemesine yardımcı olabilirsiniz. Devamında sırt bölgesindeki kılcal damarları harekete geçirerek vücuda genel bir rahatlama ve gevşeme sağlayabilirsiniz.

Vücut her ne kadar dayanıklı ve korunmalı görünse de hassastır. sonrası ağrıya maruz kalmamak için kaslara fazla baskı uygulamamalı yavaştan başlayarak kan dolaşımını hızlandırmalıyız.

Yavuzeli hamam sauna

Omurga ve bel kemiği vücudun hassas bölgelerinden olduğu için teknik bilgiye sahip olmadan bu bölgelere masaj yapmak sakıncalı olabilir. Bahsettiğimiz masajların yanı sıra eller ve ayaklar da rahatlatıcı ve gevşemeye elverişli bölgelerdir. Yavuzeli masaj . Ayakaltına yapılan masaj vücudun hemen hemen her yerine etki etmektedir.

Ayakaltındaki sinirler vücudun belirli bölgelerine etki ettiği kanıtlanmıştır. Ayak masajı yorgunluk hissini ortadan kaldırmaktadır. Yapılan masajların çoğunda rahatlatıcı yağlar ve kremler kullanmanızda vücut açısından önemli rol oynamaktadır.