Oğuzeli Masaj Eli̇z

Oğuzeli masaj Stres, ağrı, cilt güzelliği, selülit, dolaşım bozukluğu, ödemler ve daha birçok sağlık probleminin tedavisinde başvurulan bir yöntem olan masaj son yıllardan giderek önem kazanmaktadır. Bu tedaviyi mutlaka profesyonel kişilerin uygulaması gerekmektedir. T.C.

Oğuzeli mutlu son hamam

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilmekte olan 608 saatlik eğitim sonucu tüm dünyada geçerli olan sertifikayı almaya hak kazanan masaj uzmanları tedavi için en uygun profesyonel uzmanlardır. Bu uzmanların hizmet verdiği oldukça fazla sayıda tedavi merkezi hemen hemen her şehirde bulunmaktadır. Sağlık sorununuzun durumuna, yaşınıza, cinsiyetinize ve stres seviyenize göre en doğru tedavi yöntemi bu merkezlerde belirlenip uygulanmaktadır.

Refleksoloji Uzakdoğu kökenli olup son derece tercih edilen bir masaj yöntemi olarak tedavi merkezlerinde sıklıkla uygulanmaktadır.

Oğuzeli hamam sauna

Bu yöntemde ayağın belirli noktalarına basınç uygulanmaktadır. Ayak tabanındaki her bir bölgenin vücudun belirli bir kısmıyla bağlantısı bulunmaktadır ve sağlık probleminizin türüne göre ayak tabanında uzman kişiler tarafından bu noktalar belirlenmekte ve tedavi gerçekleştirilmektedir. Oğuzeli masaj . Bu tedavinin süresi ortalama 30 dakika olup kişinin stresten uzaklaşması ve rahatlaması için oldukça etkilidir.